VLASOVÝ  BOTOX

26.09.2020

Vlasový Botox 

zajistí okamžité obnovení vašich vlasů.Díky zažehlení proniká do centra vlasu kde narušené oblasti vyplňuje aminokyselinami. Tím zregeneruje poškozené vazby vlasů a ty jsou opět pevné. Na povrchu vlasu pak vyplní šupinaté vrstvy, vlas vyhladí a ten je pak krásně lesklý. UV filtry chrání vlasy před vnějšími vlivy. 

Vlas se svou stavbou skládá ze tří vrstev a tato kůra ošetřuje nejen tu vnější jako většina kůr ale i střed vlasu Kortex. Proto je tato kůra velmi intenzivní a ve vlasech vydrží déle jak 2 měsíce. 

Vnější vrstva vlasu je složená z 5 až 10 šupinatých vrstev (dle kvality vlasu). Tvoří přirozený obal vlasu, který ho chrání před vnějším poškozením. Kortex je tvořen z vláken keratinu, tvoří je rozdílné aminokyseliny a stmeleny jsou proteiny.   

 Vnější vrstva je denně narušována běžnou péčí o vlasy. Česání, mytí vlasů, foukání vlasů. Pokud je péče o vlasy špatná šupinaté vrstvy jsou pak narušené mnohem více. Vlasy jsou pak roztřepené, suché a nepoddajné. Vazby v kortexu se narušují chemickými procesy, jako je barvení, melírování, trvalá ondulace. Dále pak pravidelné žehlení vlasů velmi vysokou teplotou. 

Hloubková kůra je vhodná pro narušené vlasy, jemné vlasy a velmi vhodná je pro vlasy prodloužené. 

Pokud máte vlasy vlnité nebo nepoddajné je pro vás lepší BRAZILSKÝ KERATIN

APLIKACE

nejprve se vlasy umyjí čistícím šamponem a zbaví se tak všech nečistot. 

Vlasy se pak vysuší na 70% a nanese se na ně kůra. Ta se nanáší zhruba 1,5 cm od pokožky. 

Kůra se nechá 20 až 30 min působit, poté se vlasy vysuší fénem úplně do sucha a rozčesají se. Následuje žehlení vlasů po pramenech.

Po dobu 24 hodin se nesmí použít na vlasy žádný styling, vlasy se nesmí umýt  a v případě že vlasy zmoknou je dobré je ihned jak je to možné opět vyžehlit. 

Po této době si vlasy umyjete svým doporučeným šamponem, ošetříte kondicionérem a použijete již styling na jaký jste zvyklý.

Tuto kůru lze provést  i při barvení, melírování nebo jiných barvících technikách. 

Délka služby je 1,5 hodiny. 

Cena od 750,- až 1450,- dle délky a hustoty vlasů. 

Při aplikaci botoxu není vhodné být nalíčená. Botox během aplikace čpí do očí a nosu. Toto je způsobeno konzervanty v přípravku.