Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU TAPE IN

Tato metoda je velice oblíbená pro svou jednoduchost nasazení a zároveň dokonalý konečný efekt.

  • 100 % středoevropské vlasy
  • Dlouhá životnost vlasů
  • Vysoká kvalita
  • Nenáročná péče
  • Přirozený vzhled

Jedná se o 100% pravé středoevropské TAPE IN vlasy. Jsou bohaté v celých délkách vlasů, nemají prořídle konce a vypadají velmi přirozeně. Jsou také velice oblíbené díky rychlé a snadné aplikaci. Doslova během pár minut můžete získat dlouhé a husté vlasy, o kterých sníte. Další důležitou výhodou středoevropských vlasů je jejich vysoká kvalita a dlouhá životnost. Nevyžadují žádnou speciální péči, stačí se o ně starat jako o normální vlasy a vypadají pořád skvěle. Vlasy jsou zakončeny kvalitními a pevnými spoji, na kterých je Walker No Shine oboustranná páska s dlouhotrvajícím lepicím účinkem.

Mezi hlavní výhody patří:
💚Šetrnost k přírodním vlasům.
🧡Rychlá aplikace
💜Docílení bohatého efektu vlasů
💙Ohebné a téměř neviditelné spoje
❤️Dlouhá životnost prodloužených vlasů
💛Nemusí se při výměně zkracovat 

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATIN

Prodlužování vlasů, evropskými velmi kvalitními vlasy, metodou keratin. Vlasy vám vždy vybereme přesně podle kvality vašich vlasů, aby výsledný efekt vypadal co nejpřirozeněji a vaše vlasy nebyli poškozené. 

Spoje jsou dělané co nejmenší jeden pramen obsahuje přibližně 1 gram evropských vlasů. Na docílení zhuštění vlasů je potřeba přibližně 50 - 60 pramenů. Při prodloužení pak 65-100 pramenů. Vše je vždy odvozeno od kvality a hustoty vlasů klientky. 
Prodloužené vlasy je možné lakovat, žehlit, foukat, česat do culíků a jiných účesů. Životnost těchto vlasů je přibližně jeden rok. Tato doba je velmi závislá na péči, kterou klientka vlasům věnuje,